Metal Car 500ml, tekutý vosk

Ochranná a leštící politura pro metalické lakyViac informácií
Metal Car 500ml, tekutý vosk
8,3 EUR
6,8 EUR bez DPH
Skladem
Osobne na predajni:
zajtra
Prepravnou spoločnosťou:
pozítří
KódMETCAR
Popis
Metal Car 500ml, tekutý vosk

Jeho nejvýraznější vlastností je velká snadnost jeho použití. Všestranný a s rychlým účinkem, tak se vyznačuje voskový lešticí krycí sprej METAL CAR, vyvinutý v laboratořích R&D firmy MA-FRA určený na metalizované laky.

METAL CAR se zrodil pro snadné použití všemi uživateli. Skládá se ze syntetických vosků s vysokou přilnavostí, schopných snadno vyleštit a krýt karosérii vozidla a zároveň za poloviční čas oproti běžnému výrobku.

METAL CAR vám vždy zaručí výborný výsledek. Díky svému složení na bázi vody funguje METAL CAR i v případě, kdy není karosérie perfektně suchá a její krycí účinek časem vyprchal.

METAL CAR neobsahuje brusiva a používá se na jakýkoliv typ laku. Plastové části po ošetření supervoskem nevyblednou a proto co se tohoto bodu týče, na rozdíl od ostatních výrobků nacházejích se na trhu, může být používán bez jakéhokoliv opatření.

METAL CAR se aplikuje postřikem na různé části a poté je potřeba ho hadříkem rozetřít. Okamžitě na povrchu vytvoří ""hedvábný"" efekt.

Nečistota a smog sklouznou po takto vytvořeném povlaku a tento efekt vydrží po dlouhou dobu. S přípravkem METAL CAR bude vaše vozidlo stále zářit...v několika minutách a bez námahy!

METAL CAR je používán profesionály v mycích centrech a prodává se ve spreji o obsahu 500 ml. "