Sada tlumičů Hyperpro pro BMW F 650 GS DAKAR r.v.2000-07

Sada tlumičů Hyperpro
667,6 EUR
551,8 EUR bez DPH
Na objednávku
KódHP25
Popis
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW F 650 GS DAKAR r.v.2000-07

 

TOURING STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro.

Sada obsahuje :   zadní emulzní tlumič

                                 progresívní pružiny do předních vidlic+olej


Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .

Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec ,který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání ,a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.

Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.

Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW Touring Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední progresivní pružiny ,tlumičový olej , zadní kapalinový tlumič s nastavitelnou úpravou odskoku a tuhosti pružiny a to vše za velmi dobré ceny.