Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R NINE T 2014-

Sada tlumičů Hyperpro BMW R Nine-T
739,1 EUR
610,8 EUR bez DPH
Na objednávku
KódHP31
VýrobcaHYPERPRO
Záruka24 mesiacov
Popis
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R NINE T 2014-

 

TOURING STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro.

Sada obsahuje :   zadní emulzní tlumič 

                                 progresívní pružiny do předních vidlic+olej

Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .
 
Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec ,který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání ,a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.
 
Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.
 
Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW Touring Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední progresivní pružiny ,tlumičový olej , zadní kapalinový tlumič s nastavitelnou úpravou odskoku a tuhosti pružiny a to vše za velmi dobré ceny.
VýrobceHYPERPRO