Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100RT

TELELEVER STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy HyperproViac informácií
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100RT
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100RT
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100RT
1 142,9 EUR
944,6 EUR bez DPH
Na objednávku
KódHP35
VýrobcaHYPERPRO
Záruka24 mesiacov
Popis
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100RT

 

Sada obsahuje :   přední a zadní kapalinový seřiditelný tlumič

                                   Návod-manuál pro nastavení

TELELEVER STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro.

Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .
 
Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec ,který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání ,a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.
 
Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.
 
Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW "Telelever" Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední a zadní kapalinové tlumiče s nastavitelnou úpravou odskoku, progresivní pružiny v barvách Hyperpro Purple nebo černá, a hydraulického předpětí pružin, a to vše za velmi dobré ceny.
 

Hyperpro BMW "Telelever" Streetboxes jsou k dispozici pro téměř všechny modely BMW s předním a zadním tlumičem, ale bez ESA-systému.

 
VýrobceHYPERPRO