Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1200GS r.v 2004-13

Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1200GS
1 142,9 EUR
944,6 EUR bez DPH
Na objednávku
KódHP27
VýrobcaHYPERPRO
Popis
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1200GS r.v 2004-13

 

TELELEVER STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro.

Sada obsahuje :  

  • přední a zadní kapalinový seřiditelný tlumič
Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .
 
Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec ,který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání ,a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.
 
Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.
 
Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW "Telelever" Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední a zadní kapalinové tlumiče s nastavitelnou úpravou odskoku, progresivní pružiny v barvách Hyperpro Purple nebo černá, a hydraulického předpětí pružin, a to vše za velmi dobré ceny.
 
Hyperpro BMW "Telelever" Streetboxes jsou k dispozici pro téměř všechny modely BMW s předním a zadním tlumičem, ale bez ESA-systému.
 
VýrobceHYPERPRO