Tlumiče řízení Hyperpro
Tlumiče řízení Hyperpro

 

TLUMIČE ŘÍZENÍ

Váš motocykl se chová tak jak doufáte..

Tlumič řízení je tlumicí zařízení určené k zabránění nežádoucímu, nekontrolovanému pohybu(rozkmitání nádrže) nebo oscilaci mechanismu řízení.

Motocykly s krátkým rozvorem a agresivní geometrií řízení poskytují možnost velmi rychlých změn směru. Vedlejším efektem je, že přední kolo je méně stabilní a poskytuje méně zpětné vazby od nerovného povrchu vozovky a je obtížnější ho ovládat. Pokud není přední kolo při dosednutí na malé ploše zcela v ose ze směru jízdy, může to způsobit nechtěné rozviklání. Tlumič řízení Hyperpro snižuje tento druh rizika na naprosté minimum. Tyto chvění - rozkmitání nádrže - a vibrace řídítek jsou zachyceny tlumičem. Výsledkem je, že máte motocykl, který se řídí tak, jak chcete, a za neočekávaných okolností reaguje tak, jak byste doufali.Tlumiče řízení jsou továrně instalovány na stále více špičkových motocyklů, nejen sportovních, ale také naháčů a velkých cestovních strojů.

Tlumiče řízení nabízejí pohodlí a bezpečnost. ...a Hyperpro nabízí to nejlepší!

Program Hyperpro Steering Damper je rozdělen do 2 úrovní:

                1. tlumič řízení CSC (Constant Safety Control)

                2. tlumič řízení RSC (Reactive Safety Control).

 

Oba typy tlumičů řízení jsou vyrobeny s nejvyšší přesností, aby byla zaručena kvalita a funkce tlumiče řízení.


Tlumiče řízení RSC

Tato  jedinečná konstrukce je lepší než ostatní tlumiče řízení. Při běžné jízdě se chová jako lineární tlumič řízení a má všechny funkce tlumiče CSC řízení. Když však dojde na skutečnou práci, jako je kmitání řízení a nádrže bude tlumič RSC reagovat tak aby vyrovnal a zrušil rychlý pohyb kmitání hned od začátku.  Zatímco tlumič řízení CSC bude ovládat jen velmi rychlé pohyby.Lineární tlumič řízení CSC (Constant Safety Control) má konstantnější tlumení.

Lineární tlumič je velmi vhodný pro použití na závodní trati, protože vždy při každém pohybu řízení je síla útlumu stejná a plynulá.Progresivní tlumič řízení RSC (Reactive Safety Control) zvyšuje útlum, s nárůstem kmitání řízení.Progresivní tlumič je velmi vhodný pro použití v silničním provozu . V nízkých rychlostech nemáte žádné tlumení (také žádné tlumení NEPOTŘEBUJETE). Při požadavku na tlumení (rozkmitání řízení,rozvlnění motocyklu, nerovnosti povrchu vozovky) se tlumení aktivuje. To vám poskytne skutečnou podporu, kterou potřebujete.

 

 

Jak říkáme:"nejlepší tlumič řízení na světě!"


VYBAVEN NÁSLEDUJÍCÍMI FUNKCEMI:

  • Plně nastavitelný – Tlumení lze nastavit ve 22 polohách.
  • Plně repasovatelný - s dostupností náhradních dílů.
  • Jednodílná pístnice -Konstrukce s nízkým třením díky pístnici o průměru 8mm se speciální povrchovou úpravou.
  • Vysoce kvalitní ložiska – Perfektní vyrovnání sil na píst prostřednictvím kluzných ložisek.
  • Třífunkční těsnění - Stírací prachovka a dvojité olejové těsnění zajišťující, že prach nemůže vniknout a olej nemůže uniknout.
  • Expanzní nádoba - je pod tlakem dusíku – Tlak plynu zabraňuje pěnění.