Kryt světla pro BMW R 1200 GS LC - prodloužený, černý, AltRider

Kryt světla pro BMW R 1200 GS LC - prodloužený, černý, AltRider
90,3 EUR
74,7 EUR bez DPH
KódR113-2-1125
VýrobcaAltRider
Záruka24 mesiacov
Popis
Kryt světla pro BMW R 1200 GS LC - prodloužený, černý, AltRider

 

BMW R 1200 GS LC r.v. 2013 je první seriově vyráběný motocykl s LED světly. Obě LED i standartní halogenové světla mají venkovní skleněnou plochu, která je velice citlivá na dotek odlétávajících kamenů a jiných nečistot. A proto se používá tento kryt.

Štít je pružný a přesně nařezaný z odolného polykarbonátu Lexan - stejný materiál se používa v neprůstřelných oknech. Je odolný vůči nárazům a je speciálně upraven- vytvrzen.Takový povrch odolalává  poškrábání jak z přední, tak i zadní části. Štít se připevňuje k držákům z nerezové oceli.

Tato verze AltRider krytu světel má prodloužený tvar, který bude chránit jak LED světla,  chladič tak i jakékoliv  příslušenství světla umístěné pod hlavním světlometem.

Nerezový rámeček na krytu je ukotven na všech čtyřech rozích světlometu,proto poskytuje mohutný základ pro pohlcování nárazů . Na rozdíl od jiných dostupných krytů světel je jeho instalace  jednoduchá a nevyžaduje odstranění blinkru nebo jakékoliv nástavby. Rám je k dispozici v nerezovém nebo černém provedení - obě jsou neuvěřitelně odolné proti korozi a povětrnostním vlivům.Kryt světla se hodí jak na halogenové tak i na LED světla .

  AltRider kryt světel má také speciálně navrženou krytku proti oslnění . Tento odolný vinyl štítek se namontuje pod čelní sklo . Matný povrch zabraňuje světlu odrážet se od čelního skla do vaších očí.

  Vezměte prosím na vědomí -  Lexan je neuvěřitelně houževnatý materiál ( stejný případ jako u vášeho štítu na přilbě), proto by se měla použít k čištění krytu pouze teplá voda se slabým mýdlovým roztokem.

Všechny AltRider výrobky jsou 100 % navržena a vyrobena v USA.

Rámeček  -černý komaxid

VýrobceAltRider